איך אומרים באנגלית להתפרץ לדלת פתוחה וגם איך כותבים להתפרץ לדלת פתוחה

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים להתפרץ לדלת פתוחה באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית להתפרץ לדלת פתוחה וגם איך כותבים להתפרץ לדלת פתוחה


"להתפרץ לדלת פתוחה" כותבים באנגלית באופן הבא: Preaching To The Choir."להתפרץ לדלת פתוחה" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.הביטוי בעברית להתפרץ לדלת פתוחה פירושו התלהמות לחינם. ניסיון להביא לשינוי או לתיקון בדבר שכבר מטופל או בבעיה שכבר באה על פתרונה.משמעות הביטוי Preaching To The Choir הוא לנסות להכתיב דיעה מסויימת לאנשים אשר כבר חושבים באותו האופן. משמעות הביטוי Pushing at an open door באנגלית משימה בדרגת קושי נמוכה. זה קצת דומה לביטוי "להתפרץ לדלת פתוחה" אבל, בלי המשמעות האירונית שמייחסים לו בשפה העברית. 

ביטויים בעלי כוונה אירונית דומה יכולים להיות: preaching to the choir או Coals to Newcastle. לחץ למידע נוסף אפשרויות נוספות Pushing At An Open Door – לחץ כאן להשמעה.Coals To Newcastle – לחץ ושמע כיצד אומרים להתפרץ לדלת פתוחה באנגלית.


 מצא מה פירוש המילה Preaching To The Choir ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Preaching To The Choir – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Preaching To The Choir – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Preaching To The Choir – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Preaching To The Choir – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).