איך אומרים באנגלית כפכפים וגם איך כותבים כפכפים

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים כפכפים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית כפכפים וגם איך כותבים כפכפים


"כפכפים" כותבים באנגלית באופן הבא: Flip Flops."כפכפים" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.השם Flip-flops נובע בגלל הדמיון לצליל אשר נשמע בזמן הליכה עם הכפכפים. שם זה נהוג גם באנגלית בריטית וגם באנגלית אמריקאית. באוסטרליה כפכפים נקראים: thongs, בניו זילנד: jandals ובדרום אפריקה: slops. לחץ למידע נוסף
אפשרויות נוספות לומר כפכפים באנגלית Thongs – ראה קישור להשמעה.Jandals – לחץ על הקישור להשמעה. מצא מה פירוש המילה Flip Flops ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Flip Flops – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון דוט קום.לחץ למידע על Flip Flops – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Flip Flops – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Flip Flops – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Flip Flops – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Flip Flops – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Flip Flops – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Flip Flops – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Flip Flops – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Flip Flops – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).