איך אומרים באנגלית כפיפות בטן וגם איך כותבים כפיפות בטן

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים כפיפות בטן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית כפיפות בטן וגם איך כותבים כפיפות בטן


"כפיפות בטן" כותבים באנגלית באופן הבא: Crunches."כפיפות בטן" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.בעברית לא מבחינים בין המילים: Sit-Up ו Crunche שניהם אומנם מתארים כפיפות בטן, רק ההבדל בינהם הוא בזה שsit-Up מבוצע לטווח תנועה גדול יותר (קמים כמעט עד למצב של ישיבה) ואילו בcrunches התנועה מבצעת בטווח תנועה קצר יותר. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Sit-Up – לחץ ושמע כיצד אומרים כפיפות בטן באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Crunches ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Crunches – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון דוט קום.לחץ למידע על Crunches – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Crunches – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Crunches – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Crunches – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Crunches – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Crunches – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Crunches – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Crunches – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Crunches – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Crunches – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Crunches – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).