איך אומרים באנגלית כנסיית הקבר וגם איך כותבים כנסיית הקבר

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים כנסיית הקבר באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית כנסיית הקבר וגם איך כותבים כנסיית הקבר


"כנסיית הקבר" כותבים באנגלית באופן הבא: Church Of The Holy Sepulchre."כנסיית הקבר" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.כנסיית הקבר, הידועה גם בשם כנסיית הקבר הקדוש היא כנסייה גדולה הממוקמת ברובע הנוצרי של העיר העתיקה בירושלים, בסופה של "ויה דולורוזה". אתר שמרבית המסורות הנוצריות רואות בו כאתר צליבתו, קבורתו ותחייתו של ישו. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים כנסיית הקבר באנגלית Basilica Of The Holy Sepulchre – ראה קישור להשמעה.Church Of The Resurrection – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Church Of The Holy Sepulchre ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Church Of The Holy Sepulchre – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).