איך אומרים באנגלית כוסמת וגם איך כותבים כוסמת

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים כוסמת באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית כוסמת וגם איך כותבים כוסמת


"כוסמת" כותבים באנגלית באופן הבא: Buckwheat."כוסמת" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.כוסמת (באנגלית: Buckwheat) היא צמח עשבוני חד-שנתי שמקורו במזרח אסיה, שזרעיו משמשים לאכילה. הכוסמת עשירה בברזל, באבץ ובסלניום. השם המדעי של הכוסמת הוא: Fagopyrum Esculentum. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Buckwheat ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Buckwheat – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון דוט קום.לחץ למידע על Buckwheat – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Buckwheat – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Buckwheat – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Buckwheat – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Buckwheat – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Buckwheat – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Buckwheat – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Buckwheat – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Buckwheat – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).


"מתכון" כותבים באנגלית באופן הבא: Recipe ."מתכון" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מתכון הוא רשימת הוראות וחומרים, הנדרשים להכנת מוצר.
בדרך כלל משתמשים במילה מתכון בהקשר של הכנת מזון.
המתכון מפרט שיטת הכנה כמו: בישול, טיגון, אפייה וכדומה וכולל בתוכו את רשימת המצרכים וסדר פעולות מדויק לשילוב ביניהם על מנת ליצור את המאכל הרצוי.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מתכון" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Recipe – מתכון > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
recipe – מַתכּוֹן, מִרשָׁם > לחץ להשמעה
formula – נוּסחָה, מַתכּוֹן, מַטְבֵּעַ, נוֹסַח > לחץ להשמעה
prescription – מִרשָׁם, מַתכּוֹן, הוֹרָאָה, צַו, תְבִיעַת חֲזָקָה, הִתיַשְׁנוּת > לחץ להשמעה
receipt – קַבָּלָה, תַקבּוּל, מַתכּוֹן, מִרשָׁם, סִימָנִית > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Recipe ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Recipe – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון דוט קום.לחץ למידע על Recipe – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Recipe – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Recipe – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Recipe – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Recipe – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Recipe – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Recipe – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Recipe – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Recipe – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Recipe – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Recipe – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).