איך אומרים באנגלית חיל התקשוב וגם איך כותבים חיל התקשוב

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חיל התקשוב באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית חיל התקשוב וגם איך כותבים חיל התקשוב


“חיל התקשוב” כותבים באנגלית באופן הבא: C4I Corps.“חיל התקשוב” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.אם התכוונת להתייחס לחיל הקשר והתקשוב בצה”ל. אז הביטויים C4I Corps ו-Teleprocessing Corps הן המילים המתאימות.
בחילות רבים אחרים בעולם, נוהגים להשתמש בביטוי Signal Corps בכדי לציין את חיל הקשר בצבא. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לחיל התקשוב באנגלית Teleprocessing Corps – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה C4I Corps ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על C4I Corps – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון דוט קום.לחץ למידע על C4I Corps – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על C4I Corps – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על C4I Corps – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על C4I Corps – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על C4I Corps – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על C4I Corps – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על C4I Corps – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על C4I Corps – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על C4I Corps – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).