איך אומרים באנגלית חיל המודיעין וגם איך כותבים חיל המודיעין

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חיל המודיעין באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית חיל המודיעין וגם איך כותבים חיל המודיעין


"חיל המודיעין" כותבים באנגלית באופן הבא: Intelligence Corps."חיל המודיעין" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.חיל המודיעין הוקם במטרה לספק לדרג המדיני והצבאי התרעה מודיעינית בזמן אמת למלחמה ולפעולות איבה נגד ישראל, כמו גם הזדמנויות לתפניות מדיניות. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Intelligence Corps ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון דוט קום.לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Intelligence Corps – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Intelligence Corps – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Intelligence Corps – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Intelligence Corps – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).