איך אומרים באנגלית חובש וגם איך כותבים חובש

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חובש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית חובש וגם איך כותבים חובש


“חובש” כותבים באנגלית באופן הבא: Emergency Medical Technician.“חובש” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.חובש הוא סוג הכשרה ספציפי בסולם הדרגות המקובל ברפואת החירום. החובש הינו אדם המיומן ומומחה במקצוע רפואת החירום ועובד בעיקר במסגרת שירותי עזרה ראשונה, כגון מגן דוד אדום, או במסגרת שירות צבאי כמגיש עזרה ראשונה.
חובש רפואת חירום נקרא באנגלית: Emergency Medical Technician או בקיצור המקובל: Emt
ההבדל בין Paramedic לבין Emt הוא שparamedic הינו Emt בדרגה גבוהה יותר. כל פאראמדיק הוא Emt אבל לא כל Emt הוא פאראמדיק, זה תלוי בהסמכה.
להסמכת פאראמדיק בארה”ב נדרשות כ1,200 עד 1,800 שעות ואילו הסמכת Emt בסיסית דורשת 120 עד 150 שעות. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Paramedic – לחץ על הקישור להשמעה.Emt – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Emergency Medical Technician ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Emergency Medical Technician – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).