איך אומרים באנגלית חד גבה וגם איך כותבים חד גבה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חד גבה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית חד גבה וגם איך כותבים חד גבה


“חד גבה” כותבים באנגלית באופן הבא: Unibrow.“חד גבה” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.חד גבה הוא כינוי לאדם שגבותיו מחוברות באופן ששיער הפנים צומח גם מעל לאף ומחבר בין שתי הגבות. חד גבה באנגלית נקרא: Unibrow או Monobrow ובז’רגון הרפואי: Synophrys. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Monobrow – לחץ כאן להשמעה.Synophrys – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Unibrow ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Unibrow – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון דוט קום.לחץ למידע על Unibrow – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Unibrow – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Unibrow – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Unibrow – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Unibrow – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Unibrow – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Unibrow – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Unibrow – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Unibrow – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).