איך אומרים באנגלית זרעי פשתן וגם איך כותבים זרעי פשתן

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים זרעי פשתן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית זרעי פשתן וגם איך כותבים זרעי פשתן


“זרעי פשתן” כותבים באנגלית באופן הבא: Flaxseed.“זרעי פשתן” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Flaxseed ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Flaxseed – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון דוט קום.לחץ למידע על Flaxseed – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Flaxseed – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Flaxseed – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Flaxseed – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Flaxseed – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Flaxseed – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Flaxseed – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Flaxseed – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Flaxseed – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).

היתרונות הבריאותיים שבזרעי פשתן
  • זרעי פשתן עשירים בחומצת השומן אומגה 3: חומצת השומן אומגה 3 חשובה לשמירה על כלי הדם והגנה מפני מחלות לב, הפחתת מצבי דיכאון, סיוע בהתפתחות התקינה של תינוקות ופעוטות ואיזון רמות שומנים בדם.


  • איזון הורמונלי: זרעי פשתן מכילים כמות רבה של פיטואסטרוגנים, שלהם מייחסים תכונות איזון והקלה של תופעות הנובעות מעודף אסטרוגן, כמו: תופעות הטרום ויסתיות (PMS) ושיפור תופעות הלוואי בעת חוסר באסטרוגן, הנוצר בגיל המעבר והבלות. לדוגמה: טיפול במצבים של אי סדירות במחזור, גלי חום ואף סיוע בספיגת הסידן בעצמות ועיכוב דלדולן.


  • זרעי פשתן תורמים לעור בריא יותר: לאומגה 3 שבפשתן יש השפעה מאוד חיובית על בריאות העור וגמישותו.


  • תפקוד תקין של מערכת העיכול זרעי פשתן עשירים בסיבים תזונתיים ולכן מומלצים במצבי עצירות בשילוב עם שתייה רבה. לרכישת מוצרי פשתן שונים באתר אייהרב לחצו כאן.