איך אומרים באנגלית זעתר וגם איך כותבים זעתר

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים זעתר באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית זעתר וגם איך כותבים זעתר


“זעתר” כותבים באנגלית באופן הבא: Hyssop.“זעתר” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים זעתר באנגלית.אנשים רבים מכנים בטעות את צמח האזוב המצוי בשם זעתר. זעתר זה שם תערובת התבלינים שמכילה גם את צמח האזוב המצוי בנוסף לצמחים נוספים. השם hyssop הוא שמו העממי באנגלית של הצמח אזוב מצוי שמשמש להכנת תערובת הזעתר. נראה כי קיים דמיון בצליל המילה באנגלית לצליל המילה העברית אזוב. תערובת הזעתר מכילה בנוסף לאזוב המצוי גם צמחים נוספים (קורנית מקורקפת, בת קורנית פשוטה, צתרנית משובלת או צתרה וורודה, סומק ופירות אלה ארצישראלית), שומשום ומלח. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות לזעתר באנגלית Za’atar – לחץ על הקישור להשמעה. מצא מה פירוש המילה Hyssop ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Hyssop – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון דוט קום.לחץ למידע על Hyssop – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Hyssop – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Hyssop – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Hyssop – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Hyssop – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Hyssop – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Hyssop – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Hyssop – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Hyssop – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).