איך אומרים באנגלית זנגביל וגם איך כותבים זנגביל

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים זנגביל באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית זנגביל וגם איך כותבים זנגביל


"זנגביל" כותבים באנגלית באופן הבא: Ginger."זנגביל" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.זנגביל המכונה בעברית גם ג'ינג'ר (בדומה לשם באנגלית) הוא צמח תבלין עם קנה-שורש מעובה בצבע חום בהיר ובטעם חריף ומרענן. שמו המדעי של הזנגביל הוא: Zingiber Officinale ובאנגלית הוא נקרא: Ginger לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים זנגביל באנגלית Ginger Root – לחץ ושמע כיצד אומרים זנגביל באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Ginger ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Ginger – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון דוט קום.לחץ למידע על Ginger – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Ginger – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Ginger – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Ginger – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Ginger – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Ginger – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Ginger – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Ginger – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Ginger – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Ginger – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Ginger – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).