איך אומרים באנגלית זכוכית חלבית וגם איך כותבים זכוכית חלבית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים זכוכית חלבית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית זכוכית חלבית וגם איך כותבים זכוכית חלבית


"זכוכית חלבית" כותבים באנגלית באופן הבא: Frosted Glass."זכוכית חלבית" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.זכוכית חלבית היא זכוכית המיוצרת בתהליך של התזה או טיפול באמצעות חומצה הגורם לשינוי בעכירות הזכוכית. זכוכית חלבית מאפשרת מעבר אור אך מטשטשת את הדמויות שמאחורי הזכוכית. זכוכית חלבית באנגלית: Frosted Glass לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Frosted Glass ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Frosted Glass – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון דוט קום.לחץ למידע על Frosted Glass – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Frosted Glass – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Frosted Glass – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Frosted Glass – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Frosted Glass – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Frosted Glass – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).