איך אומרים באנגלית זוג וגם איך כותבים זוג

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים זוג באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית זוג וגם איך כותבים זוג


"זוג" כותבים באנגלית באופן הבא: Couple."זוג" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.המילים Pair וגם Couple באנגלית, מתאימות כאשר הכוונה לזוג במובן של מערכת יחסים הדוקה בין שני בני-זוג.
המילה Pair מתאימה גם כאשר מדובר בשני חפצים שאמורים להיות ביחד כדוגמת: זוג נעליים – A Pair Of Shoes וגם כאשר מדובר בחפץ שמורכב משני חלקים תואמים כדוגמת: מכנסים – A Pair Of Trousers. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Pair – לחץ ושמע כיצד אומרים זוג באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Couple ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Couple – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון דוט קום.לחץ למידע על Couple – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Couple – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Couple – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Couple – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Couple – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Couple – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Couple – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Couple – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Couple – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Couple – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Couple – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).