איך אומרים באנגלית זאב וגם איך כותבים זאב

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים זאב באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית זאב וגם איך כותבים זאב


"זאב" כותבים באנגלית באופן הבא: Wolf."זאב" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים זאב באנגלית.זאב מצוי או זאב אפור הוא מין בסוג כלב. הזאב הוא בעל חיים טורף שמראהו מזכיר את מראהו של כלב הבית, שמו המדעי: Canis Lupus ובאנגלית הוא נקרא: Gray Wolf וניתן לכתוב זאת גם באופן הבא: Grey Wolf לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Wolf ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Wolf – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון דוט קום.לחץ למידע על Wolf – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Wolf – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Wolf – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Wolf – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Wolf – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Wolf – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Wolf – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Wolf – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Wolf – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Wolf – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Wolf – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).