איך אומרים באנגלית ועד הורים וגם איך כותבים ועד הורים

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ועד הורים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ועד הורים וגם איך כותבים ועד הורים


“ועד הורים” כותבים באנגלית באופן הבא: Parent-Teacher Association.“ועד הורים” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.ועד הורים הוא נציגות של הורים נבחרים מקרב הורי התלמידים בבית הספר. מטרות וועד ההורים בבית הספר הם לקרב את ההורים למוסדות החינוך, להניע את ההורים להגביר מעורבותם בחינוך, להפעיל הורים בתחומי עשייה שונים במסגרת המוסד החינוכי.
בארה”ב ארגוני ועד הורים המוכרים ע”י הממשלה נקראים: Parent Teacher Association או בקיצור: Pta. וקיימים ארגוני ועד הורים פרטיים נוספים שנקראים: Parent Teacher Organizations או בקיצור: Ptos.
באנגליה קיימים גם וועדי הורים בבתי הספר והם נקראים באנגלית: Parent Teacher Associations או בקיצור: Pta, שם נוסף לוועדי הורים באנגליה הוא: Home School Associations לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לועד הורים באנגלית Parent-Teacher-Student Association – לחץ כאן להשמעה.Home School Associations – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Parent-Teacher Association ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Parent-Teacher Association – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).