איך אומרים באנגלית ועד בית וגם איך כותבים ועד בית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ועד בית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ועד בית וגם איך כותבים ועד בית


"ועד בית" כותבים באנגלית באופן הבא: Homeowner Association."ועד בית" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.ועד בית הוא נציגות של דיירים בבית משותפים המנהלים את ענייני הבית המשותף. בארה"ב נציגות כזו נקראת: Homeowner Association או בקיצור: Hoa.
מס וועד בית נקרא באנגלית: Hoa Fee. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Homeowner Association ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Homeowner Association – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון דוט קום.לחץ למידע על Homeowner Association – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Homeowner Association – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Homeowner Association – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Homeowner Association – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Homeowner Association – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Homeowner Association – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).