איך אומרים באנגלית וופל וגם איך כותבים וופל

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים וופל באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית וופל וגם איך כותבים וופל


"וופל" כותבים באנגלית באופן הבא: Wafer."וופל" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.תלוי למה הכוונה…
אם הכוונה לופלה אשר נקראת גם ופל או בפלה שזה חטיף העשוי עלי בצק דקיקים אפויים שביניהם מילוי. אז השם המתאים באנגלית הוא: Wafer (ניתן גם לכתוב: Waffer).
המילה – Waffle מתאימה במקרים שבהם הכוונה לופל כמו ופל אמריקאי או ופל בלגי שזה מאפה (הנקרא בעברית גם בשם אפיפית) שעשוי מבלילה הדומה לבלילת חביתית, שחוממה במכשיר הטבעה הקרוי דפוס אפיפיות (Waffle Iron). לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Waffer – ראה קישור להשמעה.Waffle – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Wafer ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Wafer – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון דוט קום.לחץ למידע על Wafer – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Wafer – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Wafer – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Wafer – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Wafer – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Wafer – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Wafer – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Wafer – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Wafer – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Wafer – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Wafer – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).