איך אומרים באנגלית הרחבה וגם איך כותבים הרחבה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים הרחבה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית הרחבה וגם איך כותבים הרחבה


"הרחבה" כותבים באנגלית באופן הבא: Stretching ."הרחבה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.אם הכוונה להרחבה במשמעות של פירסינג כמו הרחבה באוזן וכדומה. אז הביטוי המתאים באנגלית הוא: Stretching.
אם מתכוונים לשם התכשיט של ההרחבה אז להלן מספר שמות באנגלית: Flesh Tunnel, Spool, Fleshy, Earlet, Expander, Eyelet, Flesh Plugs, Flesh Tubes
אם הכוונה להרחבה כדוגמת: הרחבה כמותית מונח מתחום הכלכלה שמצייןשיטה להגדלת היצע האשראי במשק המילה המתאימה היא: Quantitative Easing או בקיצור Qe.
מונח נוסף שמתאר הרחבה הוא: Expansion שבו עושים שימוש בתחומים שונים כדוגמת: הרחבה במובן הפיזיקלי (התפשטות היקום), שינויי נפח של חומר (התפשטות תרמית), כרטיס הרחבה במחשב ועוד. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Flesh Tunnel – ראה קישור להשמעה.Expansion – לחץ ושמע כיצד אומרים הרחבה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Stretching ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Stretching – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון דוט קום.לחץ למידע על Stretching – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Stretching – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Stretching – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Stretching – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Stretching – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Stretching – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Stretching – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Stretching – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Stretching – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Stretching – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Stretching – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).