איך אומרים באנגלית הצעת מחיר וגם איך כותבים הצעת מחיר

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים הצעת מחיר באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית הצעת מחיר וגם איך כותבים הצעת מחיר


“הצעת מחיר” כותבים באנגלית באופן הבא: Ask Price.“הצעת מחיר” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.offer price ו-offer price הם ביטויים שמציינים הצעת מחיר שמקבלים ממוכר או נותן שירות. Bid הוא מונח השייך יותר לתחום לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות להצעת מחיר באנגלית offer price – ראה קישור להשמעה.asking price – לחץ כאן להשמעה. מצא מה פירוש המילה Ask Price ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Ask Price – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון דוט קום.לחץ למידע על Ask Price – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Ask Price – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Ask Price – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Ask Price – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Ask Price – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Ask Price – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Ask Price – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Ask Price – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Ask Price – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).