איך אומרים באנגלית הצטיינות יתרה וגם איך כותבים הצטיינות יתרה

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים הצטיינות יתרה באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית הצטיינות יתרה וגם איך כותבים הצטיינות יתרה


“הצטיינות יתרה” כותבים באנגלית באופן הבא: Graduate With Great Honors.“הצטיינות יתרה” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.ככל הידוע לי בישראל קיימים רק שני סוגי תארים: בהצטיינות ובהצטיינות יתרה.
זכאות לתואר הצטיינות: ממוצע ציונים מ-85 עד 95 (יש אוניברסיטאות שבהם יש צורך בציון סופי של 92 עד 95).
זכאות לתואר הצטיינות יתרה: ממוצע ציונים מ-95 עד 100.
בארה”ב יש 3 סוגי תארים של הצטיינות. להלן התארים באנגלית והכינויים בלטינית:
Cum Laude בלטינית, בתרגום לאנגלית נקרא: With Honor, בתרגום לעברית: בהצטיינות.
Magna Cum Laude בלטינית, בתרגום לאנגלית: With Great Honor, בתרגום לעברית: הצטיינות יתרה.
תארים נוספים שלא קיימים בישראל:
Maxima Cum Laude בלטינית, בתרגום לאנגלית: With Maximal Praise. Summa Cum Laude בלטינית, בתרגום לאנגלית: With Highest Honor.
Egregia Cum Laude בלטינית, בתרגום לאנגלית: With Outstanding Honor.
דוגמה למשפט עם התואר בלטינית:
I Graduated Magna Cum Laude From Tel Aviv University.
אפשר גם לציין את התואר בלטינית בסוגריים ליד ציון התואר באופן הבא: Tel Aviv University, B.A. (Magna Cum Laude) לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים הצטיינות יתרה באנגלית Magna Cum Laude – לחץ ושמע כיצד אומרים הצטיינות יתרה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Graduate With Great Honors ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Graduate With Great Honors – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).