איך אומרים באנגלית הפגנה וגם איך כותבים הפגנה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים הפגנה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית הפגנה וגם איך כותבים הפגנה


“הפגנה” כותבים באנגלית באופן הבא: Demonstration.“הפגנה” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.הפגנה היא יציאה אל הרחובות תוך הכרזת ססמאות והנפת שלטים. זוהי דרך של אדם יחיד, או קבוצת אנשים להביע באופן פומבי את דעתה, ובפרט את מחאתה, בנושא מסוים.  לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Street Protest – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Demonstration ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Demonstration – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון דוט קום.לחץ למידע על Demonstration – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Demonstration – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Demonstration – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Demonstration – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Demonstration – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Demonstration – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Demonstration – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Demonstration – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Demonstration – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).