איך אומרים באנגלית המלצה וגם איך כותבים המלצה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים המלצה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית המלצה וגם איך כותבים המלצה


“המלצה” כותבים באנגלית באופן הבא: Recommendation.“המלצה” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.המלצה באנגלית: Recommendation.
מכתב המלצה באנגלית: Letter Of Recommendation או Reference Letter.
ההבדל בין Letter Of Recommendation לבין Reference Letter הוא שמכתב המלצה מהסוג של Letter Of Recommendation הוא מכתב המלצה הנכתב באופן אישי לנמען ידוע מראש ואילו מכתב המלצה Reference Letter הוא יותר כללי והנמען איננו ידוע והפתיח יפנה בביטוי כמו: “לכל מאן דבעי” שבאנגלית זה: “To Whom It May Concern” לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Recommendation ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Recommendation – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון דוט קום.לחץ למידע על Recommendation – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Recommendation – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Recommendation – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Recommendation – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Recommendation – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Recommendation – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Recommendation – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Recommendation – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Recommendation – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).