איך אומרים באנגלית הליכון וגם איך כותבים הליכון

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים הליכון באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית הליכון וגם איך כותבים הליכון


"הליכון" כותבים באנגלית באופן הבא: Walker."הליכון" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.זה תלוי לאיזה הליכון מתכוונים. הליכון (Walker) זה אביזר המסייע ללאנשים שמוגבלים ביכולת ההליכה או בתפקוד או במערכת שיווי משקל. מצד שני, שגיאה רווחת היא לכנות את מסילת הכושר (Treadmill) באופן שגוי בשם הליכון.  לחץ למידע נוסף אפשרויות נוספות Treadmill – לחץ כאן להשמעה.


 מצא מה פירוש המילה Walker ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Walker – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון דוט קום.לחץ למידע על Walker – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Walker – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Walker – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Walker – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Walker – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Walker – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Walker – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Walker – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Walker – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Walker – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Walker – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).