איך אומרים באנגלית הגהה וגם איך כותבים הגהה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים הגהה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית הגהה וגם איך כותבים הגהה


"הגהה" כותבים באנגלית באופן הבא: Proofreading."הגהה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים הגהה באנגלית.הגהה היא שלב בתהליך ההוצאה לאור של יצירה כתובה, שבו עוברת היצירה, לאחר סידורה ועימודה, קריאה קפדנית, שמטרתה איתור שגיאות טכניות שנפלו בה: שגיאות כתיב, טעויות העתקה וטעויות דפוס, כדי לעשותה ראויה לדפוס. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Proofreading ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Proofreading – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון דוט קום.לחץ למידע על Proofreading – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Proofreading – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Proofreading – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Proofreading – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Proofreading – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Proofreading – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Proofreading – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Proofreading – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Proofreading – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).