איך אומרים באנגלית דרושים וגם איך כותבים דרושים

אנגלית

שאלה

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דרושים וגם איך כותבים דרושים


"דרושים" כותבים באנגלית באופן הבא: Classified Advertisement."דרושים" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.מודעות דרושים נקראים Want Ad או Classified Advertisement או בקיצור Classifieds. המונחים הללו מתאימים למודעות מהסוג שמפורסם בעיתונות ובאינטרנט המציעים מוצרים למכירה או שירותים.
אם המטרה היא לחפש מודעות דרושים אז ניתן לחפש את הביטויים הבאים:
Job Postings – מודעות דרושים באינטרנט.
Job Board – לוח דרושים באינטרנט.
Job Listings – מודעות דרושים באינטרנט.
Classified Job Listings – מודעות דרושים.
Wanted Ads – מודעות דרושים. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים דרושים באנגלית Want Ad – לחץ ושמע כיצד אומרים דרושים באנגלית.Classifieds – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Classified Advertisement ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Classified Advertisement – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Classified Advertisement – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Classified Advertisement – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Classified Advertisement – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).