איך אומרים באנגלית דרבוקה וגם איך כותבים דרבוקה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים דרבוקה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דרבוקה וגם איך כותבים דרבוקה


"דרבוקה" כותבים באנגלית באופן הבא: Goblet Drum."דרבוקה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.דרבוקה היא כלי הקשה מהמזרח התיכון. הדרבוקה שייכת למשפחת תופי הגביע או הכד.
להלן רשימת מילים המציינות את המילה דרבוקה באנגלית:
Goblet Drum
Goblet Drum
Chalice Drum
Darbuka
Debuka
Kratom
Doumbek
Dumbec
Dumbeg
Toumperleki
Tablah
לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Darbuka – לחץ ושמע כיצד אומרים דרבוקה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Goblet Drum ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Goblet Drum – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון דוט קום.לחץ למידע על Goblet Drum – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Goblet Drum – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Goblet Drum – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Goblet Drum – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Goblet Drum – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Goblet Drum – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).