איך אומרים באנגלית דמקה וגם איך כותבים דמקה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים דמקה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דמקה וגם איך כותבים דמקה


"דמקה" כותבים באנגלית באופן הבא: Checkers."דמקה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.דמקה אשר בעברית נקרא משחק "הנשיאה" (שם מוזר שאף אחד לא משתמש בו) הוא משחק לוח שאותו משחקים על לוח בן 64 בדומה למשחק השחמט. המשחק מיועד לשני שחקנים שלכל אחד מהם יש 12 אבני משחק בצבעים שונים האחד מן השני (בדרך כלל שחור ולבן).
דמקה באנגלית בריטית – Draughts.
דמקה באנגלית אמריקאית – Checkers. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Draughts – לחץ ושמע כיצד אומרים דמקה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Checkers ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Checkers – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון דוט קום.לחץ למידע על Checkers – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Checkers – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Checkers – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Checkers – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Checkers – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Checkers – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Checkers – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Checkers – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Checkers – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Checkers – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Checkers – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).