איך אומרים באנגלית דמי הבראה וגם איך כותבים דמי הבראה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים דמי הבראה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דמי הבראה וגם איך כותבים דמי הבראה


"דמי הבראה" כותבים באנגלית באופן הבא: Convalescence Pay."דמי הבראה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים דמי הבראה באנגלית.דמי הבראה הם תשלום שמעסיק משלם לעובד אשר במקור תשלום זה יועד למימון שהייה של העובד בבית הבראה. אך, כיום התשלום מחושב ומשולם במנותק מייעודו המקורי.
מונח מקביל באנגלית הוא: Convalescence Pay ונראה שבארה"ב מונח זה עדיין משמש כתשלום עבור הזקוקים להבראה ולא באופן אוטומטי כפי שנהוג בישראל.

 מצא מה פירוש המילה Convalescence Pay ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון דוט קום.לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Convalescence Pay – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Convalescence Pay – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Convalescence Pay – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Convalescence Pay – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).