איך אומרים באנגלית דמוי עור וגם איך כותבים דמוי עור

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים דמוי עור באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דמוי עור וגם איך כותבים דמוי עור


"דמוי עור" כותבים באנגלית באופן הבא: Artificial Leather."דמוי עור" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.קיימים סוגים שונים של בדים דמוי עור העשויים מעור סינטטי. השם הכללי לכל דמוי העור הוא – עור מלאכותי: Artificial Leather.
עם זאת, קיימים גם שמות לסוגים שונים של דמוי עור, חלק משמות אלו הם שמות מסחריים של מוצרים דמוי עור.
להלן רשימת מילים המציינות את המילה דמוי עור באנגלית:
Synthetic Leathers שם מסחר
Synthetic Leathers עור מלאכותי
Artificial Leather שם מסחר
Leatherette שם מסחרי
Faux Leather שם מסחרי
Naugahyde שם מסחרי
Pleather סוג של עור סינטטי "נושם".
Poromeric Imitation Leathers סוג של עור סינטטי המשמש בתיקים של לפטופים.
Koskin סוג של עור מלאכותי העשוי מבסיס של אריג ופלסטיק.
קיימים מוצרים ושמות נוספים לבדים דמויי עור. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לדמוי עור באנגלית American Leather Cloth – לחץ כאן להשמעה.Synthetic Leathers – לחץ ושמע כיצד אומרים דמוי עור באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Artificial Leather ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Artificial Leather – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון דוט קום.לחץ למידע על Artificial Leather – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Artificial Leather – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Artificial Leather – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Artificial Leather – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Artificial Leather – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Artificial Leather – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).