איך אומרים באנגלית דלקן וגם איך כותבים דלקן

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים דלקן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דלקן וגם איך כותבים דלקן


“דלקן” כותבים באנגלית באופן הבא: Jerrycan.“דלקן” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים דלקן באנגלית.ג’ריקן הוא מכל מלבני קשיח, בעל ידית נשיאה ופייה דמוית משפך ובעלת כיסוי אטום שבמקור היה מיועד לנשיאת דלק. הג’ריקן תוכנן בגרמניה בשנת 1930 לשימוש צבאי. הג’ריקן תוכנן לנשיאה של 20 ליטר.
כיום מייצרים מיכלים דומים גם לנשיאה של מים ונוזלים אחרים. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לדלקן באנגלית Jerry Can – לחץ על הקישור להשמעה.Jerryjugs – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Jerrycan ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Jerrycan – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון דוט קום.לחץ למידע על Jerrycan – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Jerrycan – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Jerrycan – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Jerrycan – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Jerrycan – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Jerrycan – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Jerrycan – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Jerrycan – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Jerrycan – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).