איך אומרים באנגלית דלורית וגם איך כותבים דלורית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים דלורית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית דלורית וגם איך כותבים דלורית


"דלורית" כותבים באנגלית באופן הבא: Butternut Squash."דלורית" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.דלורית היא צמח ממשפחת הדלועיים המזכיר בצורתו אגרטל. טעמה של הדלורית מתוק ואגוזי, בדומה לבטטה או לדלעת. קליפתה צהובה ובשרה כתום. השם המדעי של דלורית הוא: Cucurbita Moschata. באוסטרליה ובניו זילנד נקראת הדלורית: Butternut Pumpkin. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים דלורית באנגלית Butternut Pumpkin – ראה קישור להשמעה.Avalon Butternut – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Butternut Squash ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Butternut Squash – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון דוט קום.לחץ למידע על Butternut Squash – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Butternut Squash – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Butternut Squash – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Butternut Squash – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Butternut Squash – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Butternut Squash – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).