איך אומרים באנגלית ג ובניק וגם איך כותבים ג ובניק

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ג ובניק באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ג ובניק וגם איך כותבים ג ובניק


“ג ובניק” כותבים באנגלית באופן הבא: Pogue.“ג ובניק” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים ג ובניק באנגלית.ג’ובניק היא מילה בסלנג המתארת חייל המשרת בתפקיד מנהלתי.
מילה מקבילה בסלנג באנגלית היא: Pogue. מילה זו הייתה בשימוש בצבא ארה”ב בקרב חייל הצי ובקרב המארינס עוד מלפני מלחמת העולם השניה ולאחר מלחמת ויאטנם זכתה לשימוש נרחב יותר בצבא ארה”ב.
Wog – בצבא הקנדי משתמשים בקיצור Wog שהוא קיצור עבור: “Without Guns” או “Without Guts”. זאת אומרת, “בלי נשק” או “בלי אומץ”. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לג ובניק באנגלית Wog – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Pogue ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Pogue – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון דוט קום.לחץ למידע על Pogue – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Pogue – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Pogue – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Pogue – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Pogue – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Pogue – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Pogue – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Pogue – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Pogue – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Pogue – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Pogue – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).