איך אומרים באנגלית גמבה וגם איך כותבים גמבה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים גמבה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית גמבה וגם איך כותבים גמבה


"גמבה" כותבים באנגלית באופן הבא: Bell Pepper."גמבה" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.זן של הפלפל בצבעי אדום, צהוב או ירוק, אשר בניגוד לפלפל החריף הגמבה איננה חריפה והיא בעלת מימדים גדולים יותר. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע:  Sweet Pepper – לחץ כאן להשמעה.Pepper – לחץ ושמע כיצד אומרים גמבה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Bell Pepper ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Bell Pepper – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון דוט קום.לחץ למידע על Bell Pepper – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Bell Pepper – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Bell Pepper – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Bell Pepper – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Bell Pepper – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Bell Pepper – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).