איך אומרים באנגלית גלידה וגם איך כותבים גלידה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים גלידה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית גלידה וגם איך כותבים גלידה


“גלידה” כותבים באנגלית באופן הבא: Ice Cream.“גלידה” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.גלידה היא מאכל קפוא ומוקצף על בסיס חלב (כולל שמנת, או יוגורט), תחליף חלב (למשל סויה) או מים, המשמש כקינוח או כמרכיב בקינוחים שונים.
במדינות שונות משתמשים בביטויים שונים בכדי לציין סוגי גלידות שונות כדוגמת:
Frozen Yogurt גלידה שמכילה ביצים
Sorbet גלידה שלא מכילה חלב ומכינים אותה מרסק פירות ומרכיבים נוספים
Frozen Custard גלידה שמכילה ביצים
Gelato מילה איטלקית שבאנגלית משתמשים בה בכדי לתאר גלידות שמנת.
לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים גלידה באנגלית Frozen Custard – ראה קישור להשמעה.Frozen Yogurt – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Ice Cream ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Ice Cream – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון דוט קום.לחץ למידע על Ice Cream – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Ice Cream – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Ice Cream – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Ice Cream – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Ice Cream – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Ice Cream – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Ice Cream – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Ice Cream – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Ice Cream – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).