איך אומרים באנגלית גיבוש וגם איך כותבים גיבוש

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית “גיבוש”? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית גיבוש וגם איך כותבים גיבוש


“גיבוש” כותבים באנגלית באופן הבא: Special Forces Assessment And Selection.“גיבוש” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.אם הכוונה להליך הגיבוש המבוצע בצה”ל כחלק מתהליכי המיון ליחידות מובחרות בצה”ל. הרי שהליך זהה ננקט גם ביחידות צבאיות מיוחדות ברחבי העולם.
בארה”ב הליך המיון הראשוני ליחידות מובחרות נקרא: Special Forces Assessment And Selection או בקיצור:Sfas.
הליך המיון הראשוני הוא חלק מסה”כ הליך הקליטה והקבלה ליחידות מובחרות שנקרא: Special Forces Qualification Course או בקיצור: Sfqc.
השם הלא רשמי של כל הליכי הקבלה נקרא: Q Course
באוסטרליה קוראים לגיבושים ליחידות צבאיות בשמות: Selection Process או Selection Course.
ביחידות המיוחדות של אנגליה השבוע הראשון בתהליך הקבלה ליחידות המיוחדות נקרא: Special Forces Briefing Course או בקיצור: Sfbc. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לגיבוש באנגלית Q Course – לחץ ושמע כיצד אומרים גיבוש באנגלית.Sfas – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Special Forces Assessment And Selection ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון וורדניק (Wordnik ).
לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Special Forces Assessment And Selection – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).