איך אומרים באנגלית בתודה מראש וגם איך כותבים בתודה מראש

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים בתודה מראש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית בתודה מראש וגם איך כותבים בתודה מראש


"בתודה מראש" כותבים באנגלית באופן הבא: Thanks In Advance ."בתודה מראש" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים בתודה מראש באנגלית.


כיצד אומרים בתודה מראש באנגלית Thank You In Anticipation – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Thanks In Advance ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון דוט קום.לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Thanks In Advance – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Thanks In Advance – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Thanks In Advance – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Thanks In Advance – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).