איך אומרים באנגלית בית השקעות וגם איך כותבים בית השקעות

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים בית השקעות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית בית השקעות וגם איך כותבים בית השקעות


“בית השקעות” כותבים באנגלית באופן הבא: Investment House.“בית השקעות” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.בית השקעות הוא עסק העוסק בהשקעת כספי לקוחותיו בשוק ההון.
המונחים: Investment House, Investment Banks ו-Investment Company מתאימים יותר לבתי השקעות בסיגנון של בתי ההשקעות המוכרים בארץ (שדרך אגב, מרביתם מכנים את עצמם במונח – Investment House).
אם אתה מחפש אתרים מקוונים שמאפשרים מסחר בניירות ערך בחו”ל, אז הביטוי החיפוש המתאים יהיה: Electronic Trading Platform, Online Trading, Trading Online, Online Brokers או Discount Brokers. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לבית השקעות באנגלית Investment Company – לחץ על הקישור להשמעה.Investment Banks – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Investment House ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Investment House – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון דוט קום.לחץ למידע על Investment House – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Investment House – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Investment House – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Investment House – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Investment House – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Investment House – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Investment House – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Investment House – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Investment House – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Investment House – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Investment House – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).