איך אומרים באנגלית ביצועיסט וגם איך כותבים ביצועיסט

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ביצועיסט באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ביצועיסט וגם איך כותבים ביצועיסט


"ביצועיסט" כותבים באנגלית באופן הבא: Production Artist."ביצועיסט" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.אם הכוונה למשרת ביצועיסט גרפי אז המילה המתאימה היא: Production Artist ואם הכוונה לאדם של מעשה אז המילה המתאימה תהיה: Practical Person. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לביצועיסט באנגלית Practical Person – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Production Artist ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Production Artist – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון דוט קום.לחץ למידע על Production Artist – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Production Artist – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Production Artist – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Production Artist – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Production Artist – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Production Artist – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Production Artist – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Production Artist – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Production Artist – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).