איך אומרים באנגלית בורקס וגם איך כותבים בורקס

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים בורקס באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית בורקס וגם איך כותבים בורקס


“בורקס” כותבים באנגלית באופן הבא: Burek .“בורקס” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Burek  ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Burek  – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון דוט קום.לחץ למידע על Burek  – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Burek  – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Burek  – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Burek  – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Burek  – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Burek  – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Burek  – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Burek  – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Burek  – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Burek  – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Burek  – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).


בורקס היא תרכובת שעשויה מהיסוד הכימי בור (נקרא גם בורון, באנגלית: Boron).

בורקס נקרא באנגלית: Borax או sodium borate או sodium tetraborate או disodium tetraborate וגם fused.

שמות נרדפים: Sodium Biborate; Fused Borax; Sodium Boron; oxide; Sodium Tetraborate; Anydrous Borax

שם כימי: Boric Acid Disodium Salt


 מה זה בורקס?

אבקת בורקס הינה אבקה לבנה שמכילה גבישים שקופים שנמסים בקלות במים.

לאבקת הבורקס יש שימושים רבים והיא משמשת לניקוי, קוסמטיקה וביצירת כלי אמייל וגם כתוסף מזון במדינות מסויימות שסימנו E285 (לא מאושר לשימוש כתוסף מזון בארה”ב).

אבקת הבורקס משמשת גם כתמיסת בופר (חומר מעכב חומציות), מעכב בעירה, חומר אנטי פטרייתי, ייצור פיברגלס, פלוקס במטלורגיה ושימושים נוספים.

איפה אפשר לקנות בורקס

בורקס באתר איביי – לחץ כאןimage

בורקס באתר אמאזון – לחץ כאן.מוצרים לטיפול במערכת העיכול מבורקס באתר אייהרב – לחץ כאן.בטיחות בשימוש

יכול לגרום לגירוי במקרה של מגע עם העור או העין.

מסוכן במידה מועטה במקרים של בליעה או שאיפה.עזרה ראשונה במקרה של גירוי מבורקס

גירוי בעיניים: יש להסיר עדשות מגע ולשטוף את העין במים זורמים למשך לפחות 15 דקות. אפשר במים קרים ולקבל טיפול רפואי במידה והגירוי נמשך.

גירוי בעור: לשטוף במים וסבון, לכסות את העור המגורה בקרם מרכך. לקבל טיפול רפואי במידה והגירוי נמשך.

שאיפה: יש לפנות את הנפגע למקום עם אוויר צח. אם אין נשימה יש לבצע הנשמה מלאכותית.

בליעה: אין לנסות לעורר הקאה באופן עצמאי וללא השגחה רפואית. אין להכניס חומרים לפיו של אדם מחוסר הכרה. במידה ואדם בלע כמויות ניכרות של בורקס, יש לקרוא לעזרה רפואית באופן מיידי. יש לשחרר בגדים לוחצים.
מקורות מידע:http://www.sciencelab.com/msds.php?msdsId=9924967https://en.wikipedia.org/wiki/Borax אפשרות נוספתאתם בטוחים ששואל השאלה לא התכוון למאכל בורקס?אם כן, בורקס שאוכלים כותבים באנגלית: burek או Börek (מטורקית).במקור המילה בורקס מגיעה מהמילה בורקה (Burreka) שזה מלאדינו ובורקס זה צורת הרבים (Burrekas).