איך אומרים באנגלית אשל וגם איך כותבים אשל

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אשל באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אשל וגם איך כותבים אשל


“אשל” כותבים באנגלית באופן הבא: Travel And Subsistence.“אשל” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.אני מניח שהתכוונת להוצאות אש”ל. המילה אש”ל היא קיצור של: אכילה שתיה לינה. Travel And Subsistence מתאר החזר הוצאות בגין הוצאות הנלוות לנסיעות לצורך עבודה ואילו המונחים: Per Diem, Per Day ,Day Money מתארים קצובה קבועה מראש עבור הוצאות אלו. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים אשל באנגלית Per Diem Allowance – לחץ ושמע כיצד אומרים אשל באנגלית.Day Money Allowance – לחץ ושמע כיצד אומרים אשל באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Travel And Subsistence ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Travel And Subsistence – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Travel And Subsistence – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Travel And Subsistence – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Travel And Subsistence – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).