איך אומרים באנגלית ארטישוק ירושלמי וגם איך כותבים ארטישוק ירושלמי

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים ארטישוק ירושלמי באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ארטישוק ירושלמי וגם איך כותבים ארטישוק ירושלמי


"ארטישוק ירושלמי" כותבים באנגלית באופן הבא: Jerusalem Artichoke."ארטישוק ירושלמי" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.ארטישוק ירושלמי או חמנית הפקעות הוא צמח עשבוני רב שנתי ששמו המדעי הוא: Helianthus Tuberosus. במטבח המרוקאי מבשלים את פקעת הצמח ובגלל הטעם שמזכיר את טעם הארטישוק קיבל הצמח את השם ארטישוק ירושלמי. התוספת "ירושלמי" לשם נוצרה בשל שיבוש שם הצמח באיטלקית (Girasole) לירושלים.
להלן רשימת מילים המציינות את המילה ארטישוק ירושלמי באנגלית:
Jerusalem Artichoke
Sunroot
Sunchoke
Earth Apple
Topinambour
לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לארטישוק ירושלמי באנגלית Sunroot – ראה קישור להשמעה.Sunchoke – לחץ ושמע כיצד אומרים ארטישוק ירושלמי באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Jerusalem Artichoke ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון דוט קום.לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Jerusalem Artichoke – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).