איך אומרים באנגלית אפיון מערכת וגם איך כותבים אפיון מערכת

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית “אפיון מערכת”? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אפיון מערכת וגם איך כותבים אפיון מערכת


“אפיון מערכת” כותבים באנגלית באופן הבא: Software Requirements Specification.“אפיון מערכת” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מסמך אפיון מערכת הוא מסמך המציג את אוסף הדרישות המוגדרות מהתוכנה לגבי המשימה שעליה לבצע. מוגדרות בו הבעיות שהתוכנה תיתן פתרון עבורן. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Srs – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Software Requirements Specification ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Software Requirements Specification – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Software Requirements Specification – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Software Requirements Specification – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Software Requirements Specification – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).