איך אומרים באנגלית אפוטרופוס וגם איך כותבים אפוטרופוס

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אפוטרופוס באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אפוטרופוס וגם איך כותבים אפוטרופוס


"אפוטרופוס" כותבים באנגלית באופן הבא: Legal Guardian."אפוטרופוס" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.אפוטרופוס (או אפיטרופוס) הוא מונח משפטי המגדיר אדם כאחראי על מי שאינו מסוגל לדאוג לענייניו. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לאפוטרופוס באנגלית Conservator – ראה קישור להשמעה.Custodian – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Legal Guardian ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Legal Guardian – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון דוט קום.לחץ למידע על Legal Guardian – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Legal Guardian – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Legal Guardian – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Legal Guardian – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Legal Guardian – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Legal Guardian – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).