איך אומרים באנגלית אפודה וגם איך כותבים אפודה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אפודה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אפודה וגם איך כותבים אפודה


"אפודה" כותבים באנגלית באופן הבא: Sweater Vest."אפודה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.למילה אפודה יש שימושים שונים במדינות שונות. אם להתייחס לאפודה כאל סריג או סוודר ללא שרוולים. אז המילה המתאימה באנגלית אמריקאית (וגם קנדית) היא: Sweater Vest או Slipover או Sleeveless Sweater ובאנגלית בריטית: Tank Top ובאוסטרליה: Baldwin. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Slipover – לחץ על הקישור להשמעה.Tank Top – לחץ ושמע כיצד אומרים אפודה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Sweater Vest ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Sweater Vest – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון דוט קום.לחץ למידע על Sweater Vest – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Sweater Vest – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Sweater Vest – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Sweater Vest – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Sweater Vest – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Sweater Vest – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).