איך אומרים באנגלית אסמכתא וגם איך כותבים אסמכתא

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אסמכתא באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אסמכתא וגם איך כותבים אסמכתא


"אסמכתא" כותבים באנגלית באופן הבא: Reference."אסמכתא" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים אסמכתא באנגלית.המילה אסמכתה משמשת מתארת ציון מקור לאישור טענה (בחוק היהודי משתמשים במילה אסמכתה גם כאשר אדם מתחייב להתחייבות שאין הוא מתכוון לעמוד בה).
המילה Reference מתארת אסמכתה כציון מקור לאישור טענה. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Reference ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Reference – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון דוט קום.לחץ למידע על Reference – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Reference – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Reference – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Reference – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Reference – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Reference – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Reference – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Reference – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Reference – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Reference – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Reference – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).