איך אומרים באנגלית אנטריקוט וגם איך כותבים אנטריקוט

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אנטריקוט באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אנטריקוט וגם איך כותבים אנטריקוט


"אנטריקוט" כותבים באנגלית באופן הבא: Entrecôte."אנטריקוט" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.המילה אנטריקוט היא מילה שמקורה בצרפתית ומשמשת בכדי לתאר נתח איכותי של בשר בקר המוסר מהצלעות ומשמש להכנת סטייק.
להלן רשימת מילים המציינות את המילה אנטריקוט באנגלית:
Ribeye Steak
Entrecôte
Ribeye Steak
Ribeye
Delmonico Steak
Scotch Fillet
Beauty Steak
Market Steak
לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים אנטריקוט באנגלית Ribeye Steak – לחץ ושמע כיצד אומרים אנטריקוט באנגלית.Ribeye – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Entrecôte ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Entrecôte – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון דוט קום.לחץ למידע על Entrecôte – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Entrecôte – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Entrecôte – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Entrecôte – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Entrecôte – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Entrecôte – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Entrecôte – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Entrecôte – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Entrecôte – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).