איך אומרים באנגלית אין הנחתום מעיד על עיסתו וגם איך כותבים אין הנחתום מעיד על עיסתו

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אין הנחתום מעיד על עיסתו באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אין הנחתום מעיד על עיסתו וגם איך כותבים אין הנחתום מעיד על עיסתו


“אין הנחתום מעיד על עיסתו” כותבים באנגלית באופן הבא: He Who Tooteth Not His Own Horn.“אין הנחתום מעיד על עיסתו” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.Don’T Blow Your Own Trumpet. ביטויים מקבילים לביטוי זה באנגלית הם:
Don’T Blow Your Own Horn.
Don’T Blow Your Own Trumpet.
He Who Tooteth Not His Own Horn, The Same Shall Not Be Tooted.” target=”_blank”>לחץ למידע נוסף
קישורי שמע The Same Shall Not Be Tooted. – ראה קישור להשמעה.Don’T Blow Your Own Horn. – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה He Who Tooteth Not His Own Horn ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).
לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על He Who Tooteth Not His Own Horn – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).