איך אומרים באנגלית אזכרה וגם איך כותבים אזכרה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אזכרה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אזכרה וגם איך כותבים אזכרה


"אזכרה" כותבים באנגלית באופן הבא: Memorial Day."אזכרה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים אזכרה באנגלית.אזכרה זה מונח לטקס יהודי שמטרתו להנציח אחת לשנה את מותו של אדם. המילה המתאימה באנגלית תהיה Memorial Day שהיא יותר מתאימה כיום זיכרון שגם הוא נועד לשם הנצחה.
 מצא מה פירוש המילה Memorial Day ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Memorial Day – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון דוט קום.לחץ למידע על Memorial Day – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Memorial Day – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Memorial Day – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Memorial Day – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Memorial Day – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Memorial Day – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Memorial Day – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Memorial Day – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Memorial Day – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).