איך אומרים באנגלית אום וגם איך כותבים אום

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים אום באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית אום וגם איך כותבים אום


“אום” כותבים באנגלית באופן הבא: Nut.“אום” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה. להלן רשימת מילים המציינות את המילים אום, בורג ושייבה:Bolt בורג עם שפיץ שננעץ בדיבל או בעץ.

Screw בורג עם אום שמהדק את לחיצת הבורג.

washer דיסקית המשמשת כאמצעי לפיזור הלחץ של האום. בסלנג הדיסקית נקראת שייבה.

Nut זה אום או כפי שמכונה בסלנג “מוטרה”.

 למידע נוסף לחץ כאן קישורי שמע Screw – לחץ ושמע כיצד אומרים אום באנגלית.Bolt – לחץ כאן להשמעה.


 מצא מה פירוש המילה nut ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על nut – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון דוט קום.לחץ למידע על nut – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על nut – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על nut – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על nut – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על nut – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על nut – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על nut – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על nut – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על nut – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על nut – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על nut – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).